کمک به تولید داخلی با واردات سریع قطعات خط تولید

شرکت حمل سریع بین المللی و داخلی در راستای حمایت از تولید داخلی، سرویس های پستی ویژه ای از تمام دنیا در جهت تامین قطعات خط تولید و لوازم یدکی دایر کرده است.

در گذشته به دلیل کمبود قطعات یدکی، خط تولید کارخانجات و صنایع تولیدی متوقف می شدند. در دهه گذشته با سرویس‌های پست سریع بین المللی این وقفه از بین رفته و در حداقل زمان قطعات به خطوط تولید اضافه می شدند.

پس از تحریم های ناجوانمردانه در سال های گذشته شرکت های پست سریع بین المللی مانند DHL سرویس‌های پستی بین المللی خود را از ایران قطع کرده اند.

شرکت حمل سریع بین المللی به عنوان یک برند ایرانی در حوزه پست سریع بین المللی، با تکیه بر توانمندی های خود و ارائه سرویس های متنوع، این خلاء را پر کرده است.

همچنین این شرکت با توجه به حمایت‌های گمرک جمهوری اسلامی ایران از بخش تولید داخلی توانسته است قطعات خطوط تولید و کارخانجات را در اسرع وقت از گمرک فرودگاه امام خمینی ترخیص نموده و بی درنگ به دست مشتریان خود برساند، در این راستا گام مهمی در جهت رونق تولید داخلی برداشته است.

صاحبان صنایع تولیدی می توانند جهت بهره گیری از سرویس های ویژه شرکت پست سریع بین المللی به سایت این شرکت مراجعه نموده و یا با تلفن این شرکت به شماره 02158866987 تماس حاصل نمایند.